Playeri problema

Subiecte vechi.

Moderator: CostyKiller

johnnysys
Posts: 65
Joined: 21 May 2013 22:48

Re: Playeri problema

Post by johnnysys »

De ce 2 caractere? De ce nu 4? Sa putem face si noi Freya si Frintezza singuri. :(
User avatar
CostyKiller
Site Admin
Posts: 1113
Joined: 02 Apr 2013 16:09

Re: Playeri problema

Post by CostyKiller »

Pai cum de ce, sa nu mai fie atatia boti....
johnnysys
Posts: 65
Joined: 21 May 2013 22:48

Re: Playeri problema

Post by johnnysys »

Adica trebuie sa apelez la prieteni care nu joaca l2 sa ma ajute sa intre pe caracterele mele sa fac freya normal si tezza sau chiar si Beleth?
johnnysys
Posts: 65
Joined: 21 May 2013 22:48

Re: Playeri problema

Post by johnnysys »

Ca sa nu zic ca tot pe bot sta respectivul si are mai multe char deschise.
User avatar
CostyKiller
Site Admin
Posts: 1113
Joined: 02 Apr 2013 16:09

Re: Playeri problema

Post by CostyKiller »

Am ridicat la loc limita la 10, se aplica la 4:00 la restart.
johnnysys
Posts: 65
Joined: 21 May 2013 22:48

Re: Playeri problema

Post by johnnysys »

Multumesc de intelegere.
Rionaxe
Posts: 29
Joined: 15 Jul 2018 13:10

Re: Playeri problema

Post by Rionaxe »

ok..acum am facut si filme cu ceea ce face acest indivd pe server. se pare ca serverul ii apartine si in curand probabil va juca singur pe server. Am facut filmele dar nu stiu cums a le postez.am facut odata dar am uitat. din nou a pus un server jos singur. 19 chr joaca pentru el
de fapt calculatorul joaca pentru el
Costy, spune, chiar ai nevoie numai de acest individ pe server? te rog sa imi spui cum sa postez si voi posta sau iti voi trimite tie direct fisierele
Rionaxe
Posts: 29
Joined: 15 Jul 2018 13:10

Re: Playeri problema

Post by Rionaxe »

acum ai si dovada..uite cum se misca toate chr dupa unul singur, cum healeri si OL casteaza non stop, nu ai cum sa joci normal daca calcultaroul joaca pt tine. Daca te bagi in mijlocul acelor chr si fugi, vei vedea cum se toate se duc pe tine care fugi...sa il vezi pe urma pe bolt cum se chinuie sa le aduca inapoi pt ca practic bootul joaca pentru el. toata lumea este suparata. Mai pe bune...cred ca incep sa dau dreptate lui musashi ca pun prea mult suflet, si cel mai bine ar trebui sa accept faptul ca serv de romani nu sunt dintre cele mai OK, avand in vedere faptul ca este atata permisivitate.
User avatar
CostyKiller
Site Admin
Posts: 1113
Joined: 02 Apr 2013 16:09

Re: Playeri problema

Post by CostyKiller »

Maine le vizionez, ca am vazut ca sunt destul de lungi, oricum am facut niste modificari la server, tot legate de programe extra, pe care le voi aplica tot maine.
Locked